Linki


Ambasada Rzeczpospolitej Polskiej w Madrycie  www.madrid.polemb.net/index.php

Konsulat Rzeczpospolitej Polskiej w Barcelonie  http://www.barcelonakg.polemb.net/index.php?document=1

Polskie Biuro Informacji Turystycznej w Madrycie  http://www.polonia.travel/es/pot_front_page

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji  http://madrid.trade.gov.pl/pl/

Ministerstwo Spraw Zagranicznych  www.msz.gov.pl

Oficjalny Portal Promocyjny Rzeczpospolitej Polskiej  www.poland.gov.pl

Infromacja o Polakach w Hiszpanii  Stowarzyszenie "Nasz Dom-Nuestra Casa"  http://www.naszdom.org/

Stowarzyszenie "Forum" http://www.asociacionforum.org/szkoly.html

Stowrzyszenie "CASA DE POLONIA EN GETAFE" www.dompolskiwgetafehiszpania.org

Stowarzyszenie " Arrano-Zuria"  www.poloniaeuskadi.org

Stowrzyszenie "Klub Polski” http://www.klubpolski.eu/

Stowarzyszenie Polonii w Galicji  www.poloniaengalicia.com

Stowarszysznnie "ARKA"  http://www.arkacanarias.org


Stowarzyszenie w Barcelonie  http://www.accpbarcelona.blogspot.com

Instytucje w Polsce

Senat Rzeczypospolitej Polskiej  www.senat.gov.pl

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej www.sejm.gov.pl

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego www.mkis.gov.pl

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego http://www.nauka.gov.pl/home/

Główny Urząd Statystyczny  www.stat.gov.pl

Kancelaria Prezydenta www.prezydent.pl

Kancelaria Premiera www.kprm.gov.pl

Polska Akademia Nauk www.pan.pl

Narodowy Bank Polski www.nbp.pl

Urząd Komitetu Integracji www.ukie.gov.pl

Instytucje kulturalne w Polsce

Instytut Adama Mickiewicza www.iam.pl

Culture.pl  www.culture.pl

Historia

Katyn Crime  http://katyncrime.pl/Main,page,258.html


Sztuka

CSW Centrum Sztuki Współczesnej/Zamek Ujazdowski  www.csw.art.pl

Zachęta Narodowa Galeria Sztuki www.zacheta.art.pl

Zachęta Sztuki Współczesnej/Szczecin www.zacheta.szczecin.art.pl

„Bunkier Sztuki” Galeria Sztuki Współczesnej www.bunkier.com.pl

BWA Wrocław www.bwa.wroc.pl

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie  www.artmuseum.pl

Galeria Kronika Bytom www.kronika.org.pl

Muzeum Sztuki w Łodzi  www.msl.org.pl

Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia  www.laznia.pl

Instytut Sztuki Wyspa  www.wyspa.art.pl

Internationale Grafik www.triennial.cracow.pl

Film


Polski Instytut Sztuki Filmowej www.pisf.pl

Filmweb.pl www.filmweb.pl

Stopklatka.pl www.stopklatka.pl

Szkoła Filmowa Łódz  www.filmschool.lodz.pl

Andrzej Wajda Master School of Film Directing www.wajdaschool.pl

Warszawska Szkoła Filmowa www.szkolafilmowa.pl

Kino Muzeum www.kinomuzeum.pl

Kino Polska www.kinopolska.pl

Literatura

Instytut Książki Kraków www.instytutksiazki.pl

Czesław Miłosz www.milosz.pl

Witold Gombrowicz http://www.gombrowicz.net/

Villa Decius www.polska2000.pl

Teatr


Teatr Narodowy w Warszawie www.narodowy.pl

Teatr Polski n Wrocław www.teatrpolski.wroc.pl

Teatr Rozmaitości Warszawa www.trwarszawa.pl

Teatr Wierszalin www.wierszalin.pl

Teatr Wielki  www.teatrwielki.pl

Narodowy Stary Teatr Kraków www.stary-teatr.krakow.pl

St. L. Witkiewicz – Teatr w Zakopane www.witkacy.zakopane.pl

Zbigniew Raszewski -  Instytut Teatralny www.instytut-teatralny.pl

Cricoteca  http://www.cricoteka.pl/pl/

Jerzy Grotowski -Instytut  www.grotcenter.art.pl

Ośrodek Praktyk Teatralnych Gardzienice www.gardzienice.art.pl

Teatr Na Woli www.teatrnawoli.pl

Dla studentów


Studia w Polsce www.studyinpoland.pl