Institutio Polaco de Cultura Madrid

Linki

Ambasada Rzeczpospolitej Polskiej w Madrycie  www.madryt.msz.gov.pl

Konsulat Rzeczpospolitej Polskiej w Barcelonie www.msz.gov.pl

Polskie Biuro Informacji Turystycznej w Madrycie www.polonia.travel/es

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji  madrid.trade.gov.pl

Ministerstwo Spraw Zagranicznych  www.msz.gov.pl

Oficjalny Portal Promocyjny Rzeczpospolitej Polskiej  www.poland.gov.pl

Infromacja o Polakach w Hiszpanii  Stowarzyszenie "Nasz Dom-Nuestra Casa"  www.naszdom.org

Stowarzyszenie "Forum" www.asociacionforum.org

Stowarzyszenie " Arrano-Zuria"  www.poloniaeuskadi.org

Stowarzyszenie Polonii w Galicji  www.poloniaengalicia.com

Stowarszysznie "ARKA"  www.arkacanarias.org

Stowarzyszenie w Barcelonie www.catalunya-polonia.com



Instytucje w Polsce
 

Senat Rzeczypospolitej Polskiej  www.senat.gov.pl

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej www.sejm.gov.pl

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego www.mkidn.gov.pl

 

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego www.nauka.gov.pl

Główny Urząd Statystyczny  www.stat.gov.pl

Kancelaria Prezydenta www.prezydent.pl

Kancelaria Premiera www.kprm.gov.pl

Polska Akademia Nauk www.pan.pl

Narodowy Bank Polski www.nbp.pl

Urząd Komitetu Integracji www.uke.gov.pl


Instytucje kulturalne w Polsce

 

Instytut Adama Mickiewicza www.iam.pl

Culture.pl  www.culture.pl

 

Historia
 

Katyn Crime  katyncrime.pl

 

Sztuka


CSW Centrum Sztuki Współczesnej/Zamek Ujazdowski  www.csw.art.pl

Zachęta Narodowa Galeria Sztuki www.zacheta.art.pl

Zachęta Sztuki Współczesnej/Szczecin www.zacheta.szczecin.art.pl

„Bunkier Sztuki” Galeria Sztuki Współczesnej www.bunkier.com.pl

BWA Wrocław www.bwa.wroc.pl

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie  www.artmuseum.pl

Galeria Kronika Bytom www.kronika.org.pl

Muzeum Sztuki w Łodzi  www.msl.org.pl

Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia  www.laznia.pl

Instytut Sztuki Wyspa  www.wyspa.art.pl

Internationale Grafik www.triennial.cracow.pl


Film


Polski Instytut Sztuki Filmowej www.pisf.pl

Filmweb.pl www.filmweb.pl

Stopklatka.pl www.stopklatka.pl

Szkoła Filmowa Łódz  www.filmschool.lodz.pl

Andrzej Wajda Master School of Film Directing www.wajdaschool.pl

Warszawska Szkoła Filmowa www.szkolafilmowa.pl

Kino Muzeum www.kinomuzeum.pl

Kino Polska www.kinopolska.pl

Festiwal Filmowy Planete Doc www.planetedocff.pl

Warszawski Festiwal Filmowy www.wff.pl

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Praw Człowieka w Filmie www.watchdocs.pl

Literatura


Instytut Książki Kraków www.instytutksiazki.pl

Czesław Miłosz www.milosz.pl

Witold Gombrowicz www.gombrowicz.net

Villa Decius www.polska2000.pl


Teatr


Teatr Narodowy w Warszawie www.narodowy.pl

Teatr Polski n Wrocław www.teatrpolski.wroc.pl

Teatr Rozmaitości Warszawa www.trwarszawa.pl

Teatr Wierszalin www.wierszalin.pl

Teatr Wielki  www.teatrwielki.pl

Narodowy Stary Teatr Kraków www.stary-teatr.krakow.pl

St. L. Witkiewicz – Teatr w Zakopane www.witkacy.pl

Zbigniew Raszewski -  Instytut Teatralny www.instytut-teatralny.pl

Cricoteca  www.cricoteka.pl

Jerzy Grotowski -Instytut  www.grotcenter.art.pl

Ośrodek Praktyk Teatralnych Gardzienice www.gardzienice.art.pl

Teatr Na Woli www.teatrnawoli.pl

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu www.mime.pl

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Ulicy www.sztukaulicy.pl


Dla studentów
 

Studia w Polsce www.studyinpoland.pl

#

projekt i realizacja